TTF SNIPER je prak primárně určený pro přesnou sportovní střelbu, nebo rekreační střelbu se zaměřením na maximální přesnost. Proto je prak vybaven mířidlem se světlovdným vláknem (lze ale mířit i bez něj, klasickým mířením TTF - přes žlábek). Uchycení gum je v šířce 20 mm, je tedy třeba volit gumy o rozměru 20/15 mm nebo uzší. Díky tvarovanému úchopu a střence umožňuje prak maximální stabilitu úchopu a soustředění na přesnost zásahu.
Ramena praku v místě uchycení gum jsou těsně u ruku, díky čemuž je minimalizovaný vliv páky nátahu gumy na přesnost střelby. Gumy jsou na prak uchyceny klipy s inbusovými šrouby, pro rychlou výměnu gum, která je praktická ne jen na soutěži, ale i při běžné střelbe pro zábavu, v terénu. Výměna gum je provedena pouze povolením šroubů a trvá několik desítek vteřin.
Uchycení gum v místě klipu je šíře 20 mm, a je tedy primárně určen pro přesnou střelbu. Lze vša zvolit i silněší typy gum s tímto rozměrem, a dimenzovat tak energii střely. Výhodu tohto praku shledávám také ve skutečnosti, že je stále opatřen jednoduchým mířidlem (žlábek v rameni praku), přesto s ním lze dosahovat extrémní přesnosti.
Součástí dodávky je také inbusový klíč a guma 20/15 mm 0.65 mm, určená ideálně pro kule 8 mm, pro přesnou sportovní střelbu. Guma je dodána nenainstalovaná a je univerzální délky do 100 cm nátahu. Jak změřit délku nátahu se můžete dočíst ZDE (a bude vám také po odeslání zboží zaslán e-mailem návod).
Materiál praku: Dural, povrch elox, střenka plast
Vnější rozměry: 75 X 120 mm
Prostor mezi rameny praku: 56 mm
NEJPRODÁVANĚJŠÍ